Przyrząd do ćwiczeń Powerspin SMJ

Nowy produkt

Przyrząd do ćwiczeń, który skutecznie wzmocni i ukształtuje mięśnie ramion i górnych partii ciała.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Każda kobieta marzy o gładkich, delikatnych, stonowanych ramionach, nie mówiąc już o gładziutkim, wysportowanym brzuszku! Mężczyzna za to, zdecydowanie chce mięśni. Pragnie mieć silne, mocne ramiona, twardą klatke piersiową i wyrzeźbione plecy.

Proponujemy zatem wszechstronny Powerspin! - jeden produkt do tych 2 celów, a przy tym mnóstwo zabawy! Powerspin to czyste i nowoczesne ćwiczenia izometryczne, które jak badania naukowe dowiodły, są jeszcze lepszym i bardziej skutecznym sposobem na wzmocnienie mięśni i ścięgien w organizmie, w porównaniu z tradycyjnymi metodami treningowymi. To urządzenie wspomaga budowę mieśni rąk, ramion, klatki piersiowej i szyji w znacznie krótszym czasie!

Od razu gotowy do ćwiczeń!
Podnieś POWER SPIN. Poczujesz to natychmiast - bez opóźnienia. Każde wirowanie napina mięśnie w ciągu kilku sekund, niezależnie od Twojego aktualnego poziomu sprawności fizycznej. Ćwiczenia izometryczne są bezwzględnie skuteczne i używa praktycznie całej masy mięśniowowej: ramion, klatki piersiowej, barków i szyi!  

 Kontroluj go!
Bo ostatecznie to kontrolowanie prędkości wirowania sprawia opór, dzięki temu możesz osiągać takie wyniki. Chcesz, jędrniejsze, stonowane ramiona? Zakręć w 70% twojego maxium do 20 sekund seriami! A może chcesz rozwijać też bicepsy? Podnieś swojego Power Spina i kręć na 90% swojej maksymalnej siły i rób tak przez 60 sekund. Mieśnie będą Cie parzyć! A Ty ujrzysz wyniki - gładki, szybszy, wytrzymalszy, silniejszy... szczuplejszy!

Podnieś swój Powerspin i nagle wszystko jasne. To cyklon, huragan i tajfun opakowane w jedno unikalne urządzenie! Jak szybko można go kręcić? Specjalnie powlekana stalowa kula toczy się wewnątrz gładkiej rury (jakże to proste, prawda?). Powerspin jest szybki i zabawny, a przy tym bezlitośnie skutecznym produktem do ciekawych ćwiczeń. Twoja decyzja, jak efektywnie ćwiczyć nigdy nie była tak prosta! Można budować mięśnie. Można wyrzeźbić ramiona i barki. Można użyć go do rehabilitacji. Wszystko zależy od tego, co chcesz zrobić i od tego jak szybko WIRUJESZ!